Увага! ePassporte ще не мертвий, але вже, швидше за все, і не живий

epassporte

На початку вересня багато користувачі популярної платіжної системи ePassporte (епаспорт) отримали однакові листи такого змісту:

Автор: Крістофер Mallick, власник, ePassporte.com

Шановні власники рахунків Epassporte,
Повідомляємо Вам, що в сьогодні, 2 вересня 2010 12:00 PDT, ми були повідомлені про те, що Visa International призупинила надання програми Visa нашому банку-партнерам St. Kitts Nevis Anguilla National Bank. Ваша електронна Гаманець ePassporte є активним і і буде працювати, за винятком того, що кошти, не можуть бути передані між вашою карткою Visa і вашим електронним Гаманцем.

В даний час ePassporte не може видавати карти Visa, а також надавати нашим власникам рахунків можливість знімати гроші в банкоматах або вчиняти будь-які покупки.

На даний момент ми не знаємо причин, за якими Visa прийняла це несподіване рішення. Ми не розуміємо чому такі заходи були прийняті компанією Visa без повідомлення причин і надання можливості прийняти всі необхідні заходи, щоб наші програми, продовжували працювати, як це відбувалося на протязі ось вже 7 років.

Як тільки ми будемо розташовувати додатковою інформацією, ми обов’язково з вами зв’яжемося.

Поки ж будьте впевнені, що ваші кошти в безпеці. Ми дуже шкодуємо і приносимо вибачення за можливі незручності.

Команда ePassporte ретельно працює, щоб виправити ситуацію, що виникла.

Ми просимо Вас залишатися з нами з нами поки ми працюємо з цього питання. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас через центр повідомлень або на наш колл-центр, якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, коментарі або зауваження.

Спасибі Вам,
Крістофер Mallick

І дійсно, картки VISA перестали віддавати їх власникам зароблені гроші.

Станом на сьогоднішній день доводиться констатувати, що ситуація швидше стає гірше, ніж демонструє ознаки поліпшення.

Так Торгівельний реєстр Кюрасао на 18 жовтня 2010 містить запис, що 7 жовтня 2010 припинено діяльність компанії EPASSPORTE NV, директором якої є Джон Крістофер Малик (John Cristopher Mallick). При цьому очевидно, що прізвище під листом і в реєстрі не збігаються, а належать одній і тій же людині.

Що це означає на простій мові? Це означає, що компанія ще існує, але у зв’язку з тим, що вона не виконала низку вимог місцевого законодавства її діяльність призупинено. Песимісти пророкують, що велика ймовірність ліквідації компанії з переходом активів до її власника, Джону Маліку, вже 7 листопада поточного року.

Заповзятливі юристи готують колективний позов проти компанії, а заодно і підраховують скільки грошей виявилося замороженими на рахунках офшорної компанії. Як приклад можна навести такий проект.

Слід зауважити, що в даній ситуації подача колективного позову є найбільш ефективним способом захисту своїх прав. Для того щоб його застосувати варто об’єднатися зі своїми братами по нещастю і найняти юридичну фірму, яка практикує на Кюрасао. Інтернет для цього надає гарні можливості. Як приклад організації потопаючих, які намагаються врятувати себе самі, можна зайти за наступним посиланням. Головне, що варто пам’ятати в цій ситуації, це час, з плином якого шанси отримати хоч щось зменшуються.

Ю. Азаров, 24.10.2010

Написати коментар